زیراندازهای B90

زیراندازهای B90

این زیر اندازها عموما از سه تا چهار لایه تشکیل می شوند که از جمله ابداعات شرکت هیواطب ایرانیان است و عموما برای تخت های جراحی اتاق های عمل و تخت بخش ها استفاده می شوند. این زیر اندازها به چهار دسته طبقه بندی می شوند. شایان ذکر است که تمامی این زیر اندازها مقاومت بسیار بالایی جهت جابجایی بیمار را دارند و تا 300 کیلوگرم وزن را تحمل می کند و قابلیت جذب حدود یک و نیم لیتر ترشحات را دارند و لایه های آن توسط آزمایشگاه های معتبر آنالیز شده که مدارک آن ها نیز قابل استناد می باشد.

1 – زیر اندازهای B90 نایلون دار: این زیر اندازها قابل تنفس هستند و آب و مایعات را از خود عبور نمی دهند اما جریان هوا در آنها وجود دارد که این امر مانع ایجاد زخم بستر در بیماران می شود.

2 – زیر اندازهای B90 غیر نایلون دار (SX): این زیر اندازها کاملا ضد آب نیستند اما تا حدی جذب دارند و برای مراکزی مورد استفاده قرار میگیرد که ترشحات بیماران آن در حدیست که تنها کمی جذب آن کافی باشد.

3 – مدل NK: زیر اندازی که علاوه بر نایلون دار بودن هر چهار طرف کش دار می باشد که باعث فیکس شدن این زیر اندازها روی تخت است که اغلب مورد استفاده آن داخل بخش هاست.

4 – مدل MN: این زیر اندازها حدودا نصب زیر انداز B90 را تشکیل می دهد و برای مراکزیست که نیاز ندارند از مدل B90 استفاده نمایند و بیشتر برای عمل های جراحی سزارین مورد استفاده قرار می گیرد.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.