درباره ما

جناب آقای حمید شکوری

مدیر بازرگانی

ایشان با پشتوانه سال ها تجربه در زمینه شناخت  تجهیزات پزشکی و منسوجات بیمارستانی دارای اعتبار ویژه ای در بازار تجهیزات پزشکی می باشند که شرکت هیوا طب ایرانیان افتخار همکاری با ایشان را داشته و بخش حیاتی بازرگانی زیر نظر مدیریت ایشان اداره می شود.

بخش مدیریت بازرگانی شرکت هیوا طب ایرانیان مسئولیت عقد قرارداد ها و مذاکرات همکاری بین شرکت ها را برعهده داشته و در این ضمینه از تجربیات و اعتبار ارزنده ای برخودار می باشد.

سابقه این شرکت در همکاری با شرکت های دیگر گواه بر این موضوع می باشد.

گروه تولید ما

واحد تولید شرکت هیوا طب ایرانیان متشکل از سرپرست تولید (مهندس آرش شاهرخ کیا ) مدیر تضمین کیفیت ( سرکار خانم فرهمند ) ناظر فنی تولید ( آقای محمد ناصری ) و به سرپرستی جناب آقای علی کریمی مدیریت عامل شرکت فعالیت خود را انجام می دهد

پس از دریافت اطلاعات از قسمت R & D با  تصمیم گیری هیئت مدیره شرکت برنامه تولید توسط گروه متخصص تبعین شده و با برنامه ریزی در واحد مربوطه کار تولید با بالاترین کیفیت در زمان بندی مناسب انجام می پذیرد.

در قسمت مدیریت تضمین کیفیت تمام محصولات نهایی قبل از ورود به بازار توسط متخصصین و پرسنل آموزش دیده سنجیده شده و با استاندارد های تعریف شده محصول وارد بازار می شود.

گروه تحقیق و توسعه ما

Research and Development ( R & D )

تیم تحقیق و توسعه شرکت متشکل از سرپرست واحد فنی مهندسی ، سرپرست تولید ،مدیر فروش، مدیر بازاریابی ، ناظر فنی تولید و به سرپرستی مدیرعامل شرکت با هماهنگی در طی جلسات تعیین شده در واحد برنامه ریزی ، موضوعات مطرح شده را مورد بررسی قرار می دهند و پس از جمع بندی نطرات کارشناسان تصمیمات نهایی در هیئت مدیره در راستای اهداف شرکت گرفته شده و به مرحله اجرا گذاشته می شود.

واحد برنامه ریزی ما

در واحد برنامه ریزی شرکت هیوا طب ایرانیان سرپرست گروه ها طی جلسات منظم برنامه ریزی تولید ، فروش ، آموزش ، تعمیرات و نگهداری دستگاه ها ، حمل ونقل ، مالیات ، انبارش و ……

را تبعیین کرده و برای اهداف شرکت برنامه های منظمی را تدوین می کنند.

گروه فروش ما

مدیریت فروش مجموعه هیواطب ایرانیان بر عهده جناب آقای کریمی بوده که ایشان با تجربیات و مهارت های خود سعی در هدف گذاری فروش داشته و ارتباطی نزدیک با واحد تولید و بازاریابی شرکت دارند.

مسئولیت گزارش دادن واحد فروش به هیئت مدیره شرکت بر عهده ایشان بوده و با استناد به تجربیات و گزارشات ایشان شرکت قرارداد های کاری خود را تالیف ونعقد می نماید.

چشم انداز های  ما

– فنی مهندسی

این شرکت امیدوار است با توجه و تکیه بر دانش پرسنل خلاق خود قدم در راه اتوماتیک سازی هرچه بیشتر خطوط تولید خود کرده و در تولید محصولات پزشکی که از حساسیت خاصی برخوردار است ، رشد و تعالی داشته باشد.

– تولید

مجموعه هیوا طب ایرانیان همواره سعی کرده تولید خود را بر پایه استاندارد های ابلاغ شده از جانب اداره کل تجهیزات پزشکی منطبق نماید وهمچنین محصولات آینده این شرکت نیز با خلاقیت بخش تولید ، روز به روز مکانییزه تر و با استاندارد های بالا تولید و روانه بازار بهداشتی و پزشکی کشور شود.

– فروش

واحد فروش خواهد توانست پاسخگوی تمام مراکز بهداشتی و درمانی کشور بوده و با بهترین روش ها سعی در تنظیم قرارداد های کاری با همکاران مراکز درمانی و مراکز بهداشتی نماید و در این راستا از هیچ کمکی در راستای کم کردن هزینه های مراکز درمانی و در نهایت بیماران محترم شود ، دریغ نخواهد کرد.

از جمله تجربیات و مهارت های ایشان که می توان به گوشه ای از آن پروژه ها در لیست زیر اشاره کرد :

پروژه طراحی و اجرای سیستم اتوماتیک تولید رول ملحفه در متراژ و پرفراژ های مختلف با توان تولید 1000 عدد در روز

طراحی و اجرای پروژه سیستم اتوماتیک تولید روباش های اولتراسونیک با توان تولید 20،000 عدد در روز

اجرا و طراحی پروژه تولید اتوماتیک کیسه های دم نوش با تیراژ 200،000 عدد در روز

پروژه طراحی و اجرای سیستم تولید کیسه ها فوم جهت بسته بندی ظروف چینی با تیراژ 25،000 عدد در روز

پروژه اجرای تولید ساک های تبلیغاتی

اجرای پروژه چاپ بر روی پارچه های بدون بافت

طراحی و اجرای پروژه تولید ماسک های سه لایه پرستاری به صورت نیمه اتوماتیک با توان تولید 80،000 عدد در روز

و …….

در این گروه از ایده تا اجرا به کمک برنامه ریزی های منظم ، تمام پروژه ها به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

مراحل اجرای پروژه به صورت زیر می باشد  :

R & D     2- طراحی   3- شبیه سازی کامپیوتری  4- برآورد اولیه ( زمان و هزینه )

5- جلسات هماهنگی  6- تقسیم مسئولیت  7- اجرا

پس از مطرح شدن ایده ها توسط تیم تحقیق و توسعه در هیئت مدیره شرکت و تصویب اجرای آن ، تیم فنی مهندسی طرح ها اولیه را آماده کرده و با کمک  سیستم ها کامپیوتری اتود اولیه پروژه مشخص خواهد شد .

در طی جلسات هماهنگی با هیئت مدیره ، برآورد اولیه در بحث زمان و هزینه انجام می پذیرد و پس از تصویب در مدیریت ، مسئولیت ها مشخص شده و پروژه در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

توسعه

چشم انداز شرکت در بحث توسعه بر پایه دانش فنی پرسنل بنا نهاده شده که محصولات کاربردی ، با کیفیت با سیستم های اتوماتیک و استاندارد بنا نهاده شده است.

هیوا طب ایرانیان با توجه به پتانسیل خود در واحد فنی مهندسی می تواند این امید را به صنعت تجهیزات و منسوجات پزشکی بدهد که سیستم های مکانیزه را جایگزین سیستم های دستی  و دوخت های خیاطی و سنتی خواهد کرد.

با ارائه این سیستم ها دخالت دست در تولید محصولات و منسوجات پزشکی به حداقل رسیده و در تولید محصولات بهداشتی هرچه استاندارد تر پیشتاز خواهد بود.

دانلود PDF محصولات شرکت هیواطب ایرانیان